Certifikáty, potvrdenia a osvedčenia o produktoch od renomovaných domácich a svetových výrobcov 


Prinášame svetlo do života

Takto v skratke možno charakterizovať skupinu VELUX. Viac než v jednom zmysle. Naše výrobky vytvárajú zdravé interiérové prostredia. A naše pracovisko dáva ľuďom príležitosť rásť.


Strecha, to je Bramac

Kvalita našich produktov a služieb je našou prioritou - splníme aj tie najvyššie nároky a garantujeme to naším dobrým menom. Produkty Bramac sú podrobované záťažovým testom v testovacom stredisku Monier Technical


The Shingles Expert

IKO sa stal nadčasovým Expertom na šindle, ktorý garantuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť pre Vašu strechu.


Building your tomorrow

Prvotriedne oceľové strechy od spoločnosti Ruukki chránia domy už viac ako 50 rokov. Majú nespornú trvanlivosť a kvalitu. V našej širokej ponuke farieb a štýlov určite nájdete dokonalú voľbu pre váš dom, bez ohľadu na to, či sa jedná o modernú, tradičnú alebo celkom unikátnu stavbu.


Švédsky koncern Lindab už viac ako pol storočie vyvíja, vyrába a predáva produkty z tenkostenných plechov, vďaka čomu dnes patrí k vedúcim lídrom na stavebnom trhu v celej Európe. Lindab ponúka produkty a riešenia v dvoch obchodných oblastiach - Stavebné komponenty a Ventilácie. Centrála spoločnosti sa nachádza v švédskom meste Grevie a spoločnosť dnes pôsobí vo viac ako 30 krajinách Európy.


Odborník na strechy a fasády

Podnikáme na základe princípov čestnosti a etického správania. Dodržiavaním týchto zásad a férovou prácou sa snažíme získať podporu všetkých, ktorí poznajú naše podnikateľsé myslenie. Férové, čestné, poctivé a etické správanie v podnikaní je našim základným princípom pre náš dlhodobý obchodný úspech.Prvotriedne materiály – kontroly prebiehajúce v každom stupni výroby a sú prísne dodržiavané -   zaručujú dlhodobú funkciu a životnosť. Kvalita pre nás znamená, že naši zákazníci sú spokojní a že ich požiadavky budú  viac než splnené.Všetko je premyslené až do najmenších detailov: týmto požiadavkám vychádza Dörken v ústrety už cez 120 rokov a je tým pravým a silným partnerom pre obchodníkov, architektov a projektantov a remeselníkov.

Partneri

Profesionálna montáž, servis, oprava, renovácia, udržba výrobkov VELUX
Profesionálna montáž strešných okien a doplnkov pre VELUX Slovensko
tu
TOP - Okno.sk


úprava vody a vodné filtre Bardejov Prešov Košice servis oprava
Úprava vody a poradenstvo


O nás...

Strecha Strechy Barcejov Prešov

Firma Rastislav Pavel je na  Slovenskom trhu  od roku 2006.  Od roku 2017 došlo k zmene obchodného názvu na 
Rastislav Pavel - TOPStrecha.  Našou hlavnou úlohou je stavba strechy ako ucelenej služby vrátane pokrývačských, klampiarských a tesárských prác. Ponúkame Vám kvalitu a profesionalitu práce odvedenej tímom školených a stále na sebe pracujúcich pracovníkov. Naša reklama je spokojnosť zákazníkov vyplývajúca z našho čestného a zodpovedného prístupu ku kvalitne odvedenej práci u vás “hore”.  Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.Povedali o nás...

 Spokojnosť po všetkých stránkach, perfektná kvalita za dobrú cenu, úplná spokojnost. Veľmi odporúčam...


Čítať ďalej

Kontakt

Rastislav PAVEL

0908 985 658 

e-mail:
info@top-strecha.sk

QR kód TOP-Strecha